+421 949 395 533 info@runmedia.sk

Magnetka

Praktické magnetky vo veľkosti kartičky patria medzi naše najobľúbenejšie predmety, ktoré sa zídu v každodennom živote ako úchytka pre fotografie, úchytka pre pohľadnice, okrasa na chladničke alebo magnetickej tabuli napríklad aj vo Vašej kancelárii.

Do pozornosti Vám dávame veľmi populárnu magnetku so živicovým povrchom. Má príťažlivý plastický vzhľad a je príjemná na dotyk. Pôsobí veľmi elegantne až luxusne. Rovnako ako každá magnetka, tak aj živicová má mnohopočetné využitie. Vynikne však 3D efektom, ktorý vytvára epoxidová vrstva. Živicové magnetky vynikajú mechanickou odolnosťou, odolnosťou voči poškriabaniu, čistiacim prostriedkom a hlavne majú niekoľkoročnú farebnú stálosť aj proti ÚV žiareniu. Efekt optického lomu svetla upúta pozornosť a dodá jej exkluzívny vzhľad.

  • Rozmer:    6,4 x 9,0cm.
  • Materiál:   prémium foto papier na magnetickej flexi fólii  /  živicový povrch.
  • Tlač:           digitálna.
  • Rohy:         rovné / oblé.
  • Cena: od 1,79 €/ks (pri minimálnom odbere 51 ks a pri balíčku produktov zľava až do 25%)

Cena je závislá od použitého materiálu, rozmeru a počtu objednaných kusov. Pre každého zákazníka vyhotovujeme samostatnú cenovú ponuku podľa Vašich potrieb.

Preferujeme individuálny prístup tak, aby viedol k Vašej maximálnej spokojnosti. Po odsúhlasení objednávky vypracujeme grafický návrh a zašleme Vám ho na odsúhlasenie mailom. Prípadné korektúry alebo úpravy budeme robiť až do chvíle Vašej úplnej spokojnosti. Schválený a Vami odsúhlasený finálny návrh zrealizujeme pružne a promptne.

Grafická úprava a doručenie objednaného výrobku je GRÁTIS!

 

 

Grafické návrhy a realizácie

Fotografie športovcov a grafická vizualizácia je výhradným vlastníctvom © RUNMEDIA

Kontaktujte nás

2 + 8 =