+421 949 395 533 info@runmedia.sk

Športové kartičky

Pochváľte sa svojimi úspechmi a úspechmi svojich detí! Spropagujte svoj športový klub, svojich športovcov a reklamných partnerov! Urobte zo svojich hráčov celebrity a dajte im vyrobiť podpis karty!

Športová kartička hráča alebo klubu patrí medzi naše najčastejšie predávané produkty. Vďaka kartičkám sa môžu atraktívnou formou odprezentovať mladí a nádejní športovci. Pre najväčšie hviezdy a hviezdičky máme v ponuke aj profesionálne podpis karty. Kartičky poskytujú aj veľký priestor pre Vašich sponzorov a reklamných partnerov.

Vďaka použitému materiálu je kartička pomerne pevná a vďaka svojej jedinečnosti a grafickému stvárneniu vám bude pripomínať krásnu spomienku. Na druhej strane kartičky je zobrazené logo klubu, logo sponzora, spoločná fotografia tímu alebo aj mini kalendár. Dávame do pozornosti aj exkluzívne zlaté alebo strieborné prevedenie kartičiek.

  • Rozmer:    6,4 x 9,0 cm.
  • Materiál:   lesklý biely potieraný kartón 350g/m2  / zlatý – strieborný vysoko lesklý fotopapier 350 g/m2.
  • Tlač:           obojstranná digitálna.
  • Rohy:         rovné / oblé.

Kartičky vyrobíme podľa Vašich požiadaviek.

  • Cena: od 0,79 €/ks (pri minimálnom odbere 51 ks a pri balíčku produktov zľava až do 25%)

Cena je závislá od použitého materiálu, rozmeru a počtu objednaných kusov. Pre každého zákazníka vyhotovujeme nezáväznú samostatnú cenovú ponuku podľa Vašich potrieb.

Preferujeme individuálny prístup tak, aby viedol k Vašej maximálnej spokojnosti. Po odsúhlasení objednávky vypracujeme grafický návrh a zašleme Vám ho na odsúhlasenie mailom. Prípadné korektúry alebo úpravy budeme robiť až do chvíle Vašej úplnej spokojnosti. Schválený a Vami odsúhlasený finálny návrh zrealizujeme pružne a promptne.

Postprodukčná grafická úprava a doručenie objednaného výrobku je GRÁTIS!

 

 

Grafické návrhy a realizácie

Fotografie športovcov a grafická vizualizácia je výhradným vlastníctvom © RUNMEDIA

Kontaktujte nás

11 + 10 =