+421 949 395 533 info@runmedia.sk

Samolepky

Praktická samolepka, ktorá má široké možnosti použitia: označenie športovej fľaše, označenie zošita, označenie skrinky, darček, okrasa na chladničku. Nálepky môžu byť vyrobené štandardne na lesklú fóliu alebo na fóliu zlatú / striebornú a Vaša nálepka tým získa jedinečný nádych.

Do pozornosti vám dávame veľmi populárne nálepky so živicovým povrchom. Majú príťažlivý plastický vzhľad a sú príjemné na dotyk. Pôsobia veľmi elegantne až luxusne. Rovnako ako každá samolepka, tak aj živicová má mnohopočetné využitie. Vynikne však 3D efektom, ktorý vytvára epoxidová vrstva. Živicové samolepky vynikajú mechanickou odolnosťou, odolnosťou voči poškriabaniu, čistiacim prostriedkom a hlavne niekoľkoročnou farebnou stálosťou aj proti ÚV žiareniu. Efekt optického lomu svetla upúta pozornosť na Vašu etiketu a dodá jej exkluzívny vzhľad.

  • Rozmer:    6,4 x 9,0 cm.
  • Materiál:   značkový fotopapier PRÉMIUM kvality / živicový povrch.
  • Tlač:           digitálna / sieťotlač.
  • Rohy:         rovné / oblé.
  • Cena: od 0,99 €/ks (minimálny odber 51 ks a pri balíčku produktov zľava až do 25%)

Cena je závislá od použitého materiálu, rozmeru a počtu objednaných kusov. Pre každého zákazníka vyhotovujeme samostatnú cenovú ponuku podľa Vašich potrieb.

Preferujeme individuálny prístup tak, aby viedol k Vašej maximálnej spokojnosti. Po odsúhlasení objednávky vypracujeme grafický návrh a zašleme Vám ho na odsúhlasenie mailom. Prípadné korektúry alebo úpravy budeme robiť až do chvíle Vašej úplnej spokojnosti. Schválený a Vami odsúhlasený finálny návrh zrealizujeme pružne a promptne.

Grafická úprava a doručenie objednaného výrobku je GRÁTIS!

 

 

Grafické návrhy a realizácie

Fotografie športovcov a grafická vizualizácia je výhradným vlastníctvom © RUNMEDIA

Kontaktujte nás

10 + 12 =