+421 949 395 533 info@runmedia.sk

Fotoobraz

Chceme dať každej Vašej fotografii šancu, a preto Vaše fotografie vytlačíme vo veľkostiach od 20 x 30 cm až po maximálnu šírku 105 cm a maximálnu dĺžku 1 800 cm. Tlačíme na modernej veľkoformátovej tlačiarni Canon image PROGRAF iPF8300, ktorá poskytuje výnimočnú kvalitu tlače a to vďaka použitiu 12-farebného systému pigmentového atramentu LUCIA EX. Tento model má zabudovanú technológiu dokonalejšieho spracovania obrazu. Preto dosahuje širší farebný gamut, plynulejšie farebné prechody, menšiu mieru bronzovania a vysokú odolnosť výtlačkov voči poškriabaniu. Vďaka variabilite našej tlačiarne Vám môžeme ponúknuť tlač na rôzne materiály.

Ponúkame tieto možnosti vyhotovenia:

Veľkoformátový obraz – fotoobraz vytlačený na fotopapieri až do rozmeru 105 x 1 800 cm.

Obraz z puzzl – puzzle jedinečnej kvality v krabici s potlačenou predlohou a v ochrannej fólii.

Kapadoska – fotografia nalepená na kapadosku (plastová doska) a potiahnutá ochranným laminom.

Hliníková doska – premení Vaše fotografie na jedinečné foto obrazy. Pôvodne bol tento spôsob prezentácie fotografií určený iba pre profesionálov, teraz toto luxusné prevedenie môžete mať aj Vy u seba doma alebo v kancelárii. Materiál – známy aj pod označením Dibond – pozostáva z dvoch hliníkových platní a plastového jadra. Fotografie sú vytlačené na fotografickom papieri podľa Vášho výberu a kašírovaním na hliníkovú dosku získajú dodatočnú ochrannú vrstvu a stanú sa trvácnymi.

Plátno – premení Vaše fotografie na jedinečné foto obrazy. Tlačíme na bavlnené plátno, ktoré vďaka prírodnej štruktúre dodáva fotografií umelecký charakter. Veľkoformátové fotografie na plátne vyniknú svojou hĺbkou, živými farbami a životnosťou.

Zarámovaný obraz – fotografia zarámovaná v hliníkovom ráme a prekrytá ochranným sklom.

Fotoobraz vyrobíme podľa Vašich požiadaviek.

Cena je závislá od použitého materiálu, rozmeru a počtu objednaných kusov. Pre každého zákazníka vyhotovujeme nezáväznú samostatnú cenovú ponuku podľa Vašich potrieb.

Preferujeme individuálny prístup tak, aby viedol k Vašej maximálnej spokojnosti. Po odsúhlasení objednávky vypracujeme grafický návrh a zašleme Vám ho na odsúhlasenie mailom. Prípadné korektúry alebo úpravy budeme robiť až do chvíle Vašej úplnej spokojnosti. Schválený a Vami odsúhlasený finálny návrh zrealizujeme pružne a promptne.

Postprodukčná grafická úprava a doručenie objednaného výrobku je GRÁTIS!

Grafické návrhy a realizácie

Fotografie športovcov a grafická vizualizácia je výhradným vlastníctvom © RUNMEDIA

Kontaktujte nás

6 + 12 =