+421 949 395 533 info@runmedia.sk

Kalendár / Plagát

Praktický celoročný nástenný kalendár alebo plagát celého tímu má rôzne možnosti využitia: kalendár do šatne, klubovne, kancelárie, detskej izby, darček pre Vašich blízkych alebo pozornosť pre svojich obchodných a reklamných partnerov. Kalendár má vyznačené štátne sviatky a všetky školské prázdniny. Zároveň ponúkame aj dvanásť stranové mesačné kalendáre do kancelárie, napríklad s fotografiami všetkých vekových kategórií. Kalendáre a plagáty poskytujú tiež veľký priestor pre propagáciu Vašich sponzorov a reklamných partnerov.

  • Rozmer:   rôzne od A4 až po bigboard.
  • Materiál:  PRO PHOTO papier 350g/m2 /  lesklý – matný papier na plagáty 250g/m2.

Kalendáre a plagáty vyrobíme podľa Vašich požiadaviek. Cena je závislá od použitého materiálu, rozmeru a počtu objednaných kusov. Pre každého zákazníka vyhotovujeme samostatnú cenovú ponuku podľa Vašich potrieb.

Preferujeme individuálny prístup tak, aby viedol k Vašej maximálnej spokojnosti. Po odsúhlasení objednávky vypracujeme grafický návrh a zašleme Vám ho na odsúhlasenie mailom. Prípadné korektúry alebo úpravy budeme robiť až do chvíle vašej úplnej spokojnosti. Schválený a vami odsúhlasený finálny návrh zrealizujeme pružne a promptne.

Grafická úprava a doručenie objednaného výrobku je GRÁTIS!

 

Grafické návrhy a realizácie

Fotografie športovcov a grafická vizualizácia je výhradným vlastníctvom © RUNMEDIA

Kontaktujte nás

6 + 1 =